Блог

Впевнені, що ваш бізнес не потребує корпоративного тренінгу?

Часто власники бізнесу вважають, що у компанії все добре. Робітники працюють, виробництво йде своїм звичаєм. Так, бувають «падіння», періодами застоїв, але їх полюбляють списувати на тенденції та зміни ринку, нестачу ресурсів чи якісних кадрів, текучість. Але чи в цьому проблема? Та й як ви відреагуєте, якщо ми скажемо, що зробити якісний крок до покращення показників можна лише за 2 дні корпоративного тренінгу для ТОП команди з виявлення та усунення обмежень ефективності?

Відбувається застій – нема показників зростання та розвитку

Бізнес бажає зростати та розвиватися. У вас є власна напрацьована модель управління та бізнес-стратегія. Але починаєте помічати, що зростання, як таке, відсутнє, не відбувається ривка. І замість того, щоб виявити та усунути проблеми, через які не виходить досягнути результатів, починається впровадження нових стратегій чи кадрові зміни.

Зрідка хтось насправді замислюється, що ситуацію може змінити корпоративний тренінг. Такий, що спочатку знайде реальну проблему – причини втрати ефективності та обмеження, що заважають як топ-менеджменту, так і звичайним працівникам результативно виконувати свою функцію.

Є цілі та задачі бізнесу – це перше, з чого починаємо. Далі – пошук проблем. Відсутність стратегічних змін, нефункціональна модель управління персоналом, психологічні та особисті блоки. Їх усунення, і, що важливо, – опрацювання цих особистих налаштувань з кожним працівником індивідуально дасть необхідні якісні стратегічні зміни компанії з пролонгованим ефектом.

Потрібно покращувати виробництво, працівників можна й нових наняти

Навіщо потрібен корпоративний тренінг? Прийдуть, лекцію прочитають, розумних слів розкажуть – і все. Краще само виробництво удосконалити. Насправді це не завжди допомагає.

Ми не бажаємо розповідати вашим працівникам банальні мотиваційні історії та лозунги. Ми працюємо на результат – покращення показників вашої компанії та підвищення зрілості та відповідальності працівників. Можливо, сама стратегія зростання бізнесу «у расфокусі», чи працівники без ініціативи чи не зацікавлені, чи втрачають свою ресурсність через особисті проблеми, чи обрано помилкові інструменти комунікації. Розуміння витіку, точок опору та побудова програми роботи з кожним працівником – усі ці питання ми опрацьовуємо на корпоративному тренінгу. В результаті у нашого клієнта змінюється саме розуміння такого заходу – він бачить необхідність у ньому. І все тому, що виконання бізнес-задач виходить на новий рівень та підвищується узгодженість команди.

Чи бути корпоративному тренінгу у вашій компанії?

Лише замислитесь: а чи дійсно усе так добре в компанії? Відчуваєте, що є можливості на ривок, а нема розуміння що цьому заважає? Чи показники бізнесу можна покращити, але інструменти, що для цього використовуються, не дають результат чи вони за яких-то причин використовуються не на 100%? Тоді відповідь для вас очевидна – корпоративний тренінг для ТОП команди з Наталією Кравченко – можливість відкрити проблему, через яку не виходить досягнути потрібного результату.