Блог

Найбільший ризик бізнесу — це стан команди

Частенько керівник бачить, що ефективність роботи може бути краще. Але команда чомусь не справляється. Чому таке відбувається? Тому що сила команди не може розкритися через обмеження управлінця.

Необхідний розвиток керівника як лідера – в першу чергу особові якості і професійні. Більшість управлінців не можуть збудувати причинно-наслідкові зв’язки. Вони не розуміють, що результативність компанії залежить від розвитку людей, їх стану і світобачення речей, що відбуваються, як в бізнесі, так і в їх житті. 

Чинники, що заважають співробітникам зростати далі, наступні:

• внутрішні налаштування (поведінкова матриця, рамки сприйняття сім’ї, що надиктують культурою, переконання, установки, цінності.); 

• невміння реагувати на ситуацію; 

• невміння домовлятися з колегами;

 • нерозуміння важелів управління своїми емоціями, претензіями, образами, агресією в дорослому віці.

Наслідки незадовільного стану команди 

Якщо залишити ці речі без уваги, то це приведе до наступних проблем в компанії: 

1. Точна стратегія розвитку бізнесу буде відсутня або кожного разу порушаються і передивлятися. 

2. Управління проводиться виключно старими методами, що приводить до вигорання і втрати потенційних лояльних співробітників. 

3. В персоналу відсутня відповідальність за результат. Не розвивається ініціативність і дорослий підхід до вирішення питань.. 

4. Ухвалення рішень необґрунтовано затягуються. 

5. Відсутня узгодженість дій. 

6. Перехід на новий рівень роботи сприймається співробітниками негативно.

Підсумки змін  

Вживання інструментів бізнесу-психології допоможе привести команду в працездатний стан для ухвалення швидких і зважених рішень. Співробітників необхідно підготувати до змін і виробити алгоритм поведінки: думай/роби по іншому. 

В результаті буде наступне:

• персонал навчиться без негативу сприймати нововведення; 

• співробітники братимуть 100% відповідальність за кінцевий результат; 

• з’явиться бажання розвиватися; 

• зникне неузгодженість дій.

Психологія управління з Наталією Кравченко допоможе вивести бізнес на новий рівень розвитку. Результат стане важливий для людей. У результаті команда зможе реалізовувати практично в повному об’ємі пріоритетні завдання, що стоять перед компанією. Змінять позицію «просящих», на позицію партнерства. В результаті станеться збільшення числа клієнтів і замовлень. Також зможете направляти енергію в правильне русло і вирішувати проблему відразу ж.