Блог

Чому підприємці звертаються до Наталії Кравченко?

Наталії Кравченко – бізнес-тренер психолог, який допомагає підприємцям досягти вершини. Разом з реалізацією ідей до бізнесменів приходить радість і щастя від отриманого успіху. Робота з обмеженнями допомагає тренеру направити людей у правильне русло. Обраний шлях стимулює підприємців, які навчаються, думати, складати перспективні плани і головне – діяти!

З якими питаннями до нас звертаються?

До бізнес-тренера психолога Наталії Кравченко звертаються підприємці для розв’язання наступних питань:

  • сумніви;
  • невпевненість;
  • відсутність точки опори;
  • стопор перед виходом на новий рівень;
  • тонкі налаштування перед початком нової справи.

Психолог працює з підприємцями та компаніями з довгостроковою перспективою. Коли прибираються обмеження, в колективі підвищується взаємодія з колегами, партнерами, зовнішніми та внутрішніми клієнтами. Ефективність роботи зростає, люди розв’язують свої питання та заробляють гроші. Коли виникає ситуація з відчуттям, що начебто все добре, але чогось не вистачає, бізнес-тренер Наталія Кравченко допомагає підібрати ключ, який відкриває для людей можливості особистісного зростання.

Як підприємцям пройти етап адаптації в час змін?

Бізнес-тренер психолог Наталія Кравченко допомагає підприємцям, власникам і бізнесменам адаптуватися в зміненому світі. Причини, через які люди не можуть пройти етап адаптації:

  • неприйняття травмуючої ситуації;
  • конфлікт старого та нового.

Трансформація ринку конфліктує зі старими напрацьованими схемами. Людина боїться, що у неї не вийде працювати по-новому. Психолог пояснює підприємцям, що без конфлікту немає руху. Завдяки цим обставинам, бізнесмен працює над собою і своїми внутрішніми блоками, перебудовує алгоритм своєї діяльності та розуміє, що проходить черговий виток свого розвитку.

Бізнес-тренер психолог Наталія Кравченко не є спікером, учителем або ведучою, – це людина, яка любить життя, людей і навколишній світ. Вона допомагає підприємцям повірити в себе, всесвіт і можливість. Завдяки тренінгам, багато бізнесменів перестали чіплятися за старе й успішно почали працювати з новими зв’язками, людьми, новими можливостями. Вчасно зроблений правильний крок у невідомість допоміг підприємцям в ступорі знайти інші можливості та засоби для їх розвитку.