Блог

Чому після 30 років важлива робота з обмеженнями

Чому після 30 років важлива робота з обмеженнями і по яких критеріях можна себе регулярно аналізувати, проводити самоаналіз особистого стану.
Після 30 років відбувається соціальне ототожнення себе. Людина ставить питання: хто я як керівник, як асоціююся у соціуму. Відбувається перегляд цінностей, які вже є. І виявляється, що вони вже не приносять задоволення і бажаних результатів. З’являється відчуття що зміст життєвого шляху відсутній. Що з цим робити?
У такому разі потрібний розвиток керівнику, лідеру. Результат зміниться в кращу сторону, якщо ви готові на наступні дії:

  • почати шукати щось для себе; мотиви.
  • прагнете працювати з власним внутрішнім опором і прислухатися до конструктивної критики;
  • прибрати бажання швидко поміняти когось без змін в собі, швиденько вийти з ситуації;
  • розвивати чутливість, інтуїцію, гнучкість;
  • шукати відповіді на питання: “Я, взагалі то, чого сам хочу насправді? А який мій подальший шлях? А я насправді де, серед усього цього”?

Критерії самодіагностики
У діловій психології аналіз їх стану передбачає не тільки аналіз фізичної енергії. Розрізняються наступні критерії самодіагностики:

  1. Енергія є одним з головних аспектів. Її недолік вказує на присутність обмежень. Після 30-35 років здебільшого нам потрібна психічна енергія: енергія духу, свідомості, душі. Вона потрібна на генерацію ідей, проштовхування завдань, наприклад, проведення переговорів з партнерами. Якщо у людини спостерігається дефіцит психічної енергії, то результат відсутній, рішення не знаходяться.
  2. Чим більше негативних емоцій у вигляді агресії, дратівливості, тим більше чоловік втрачає енергії. Чому проявляється емоція? Це питання до кожної людини окремо.
  3. Гроші показують на міру задоволеності своїм фінансовим станом на цей момент. Гроші – це наша мета, до якої ми усі прагнемо. Питання в тому, чи відповідають твої внутрішні відчуття тому, скільки грошей є тут і прямо зараз.
  4. Здоров’я є наслідком образу думок. Більшість має на увазі під терміном “здоров’я” фізичний стан. Хоча насправді, моє здоров’я − це психосоматика.