Блог

Які навички потрібно прокачувати керівнику?

Ефективне управління компанією або відділом вимагає професіоналізму і гнучкого мислення. Психологія для керівника так само важлива, як і навички “хард скіллс”, але багато втрачають цей момент з поля зору. І продовжують працювати як раніше, не усвідомлюючи, що знання механізмів бізнесу і особливостей ринку не гарантують успішного досягнення цілей.

У чому специфіка роботи на керівних посадах

Особистісний розвиток керівника можливо тільки в тому випадку, якщо отримані знання природи поступків людини, переходять в дії. Тільки так можна добитися позитивних змін, які носять довготривалий ефект. Це не гонитва за миттєвим результатом. Ефект від співпраці і роботи з Центром Наталії Кравченко збережеться на все життя і принесе позитивні зміни у всіх напрямках життя і бізнесу:

1. Підвищення емоційного інтелекту і висновок лідерських якостей на новий рівень, через розуміння своїх емоцій в першу чергу. Уміння домовлятися, переконливо аргументувати свою позицію і вирішувати конфлікти.

2. Психологічне мислення дозволить бачити ті можливості, які не помічають інші, розуміти причини і знаходити правильні рішення для збільшення ефективності бізнесу.

3. soft skills впливають на вміння управляти своїм станом, чути інтуїцію, впливати на розвиток людей поруч і грамотно взаємодіяти з реальністю в бізнесі та житті, підвищать стресостійкість, гнучкість і передбачення можливих ризиків.

Щоб перейти на новий рівень, потрібно розібратися з підсвідомими установками, особистими обмеженнями. Вони найчастіше є причиною негараздів у бізнесі і впливають на прийняті рішення. Часто людина не розуміє, що корінь всіх проблем в голові, і тих умінь і навичок, які були раніше, вже недостатньо. При цьому трансформувати мислення нескладно, якщо виявити всі негативні моменти і почати усувати їх. Головне – робити це з професіоналом, щоб не тільки знайти проблему, але і правильно опрацювати її.