Блог

Як покращити особисту ефективність керівника

Поліпшення особистої ефективності менеджерів – важливий етап отримання результатів у бізнесі. Сучасні бізнес тренери пропонують нові рішення, щоб допомогти керівникам у випадку, коли все добре, але чогось ще не достатньо або перешкоджає.

Робота з обмеженнями

Вивчення власних обмежувальних факторів допомагає видалити внутрішні зажими та “важкі ваги”. Це можна назвати найвищим ступенем управління особистості. Говорячи про ідентифікацію та нейтралізуючі обмеження, слід пам’ятати про добре відомі послідовності: думаю – роблю – отримую.

1. На першому етапі існує аналіз ситуації, усвідомлення. І якщо тут буде супротив, розбіжності, внутрішні неусвідомлені блоки, будуть автоматичні помилки у подальших точках. Здається є все, щоб отримати, досягти бажане, але ефекту немає. Робота регулюється, знання доступне, але нічого не відбувається.

2. На другому рівні застосовуються навички систематизації, управління процесами, кадровими записами та іншими механізмами, відповідальними за дію.

3. Завершуючим єтапом цього ланцюга є результат. І його якість, швидкість та ресурси витрачені безпосередньо на досягнення залежать від першого етапу!

Усвідомленість

Зміна роду діяльності, зміна умов роботи багатьом дається важко. Стереотипи усвідомленості міняються – старі перестають працювати, а нові доки не сформовані. Рівня знань може бути недостатньо для досягнення необхідного результату, і розуміння цього викликає негатив. Збільшується час, відведений на виконання звичних функцій, що руйнує систему.

Будь-який процес вимагає правильного підходу. Рухаючись поступово, відбувається накопичення стереотипів, що змінилися, кількість переходить в якість. І як тільки ця маса досягне критичної точки, робота поміняє вектор, нові методи почнуть працювати і приносити відчутні результати. А доки, старі способи не працюють, постійно відбувається відкат, це свідчить про те, що є недоробки. У керівника немає чіткої відповіді на питання: “Навіщо я це роблю”?. З’явиться відповідь (внутрішній намір набуде фундаменту) – зміниться ситуація.

Не виходить визначитися з рівнем усвідомленості, відчуваєте, що заважають обмеження? Розбирайтеся у своїх звичних моделях поведінки і реакціях, і обов’язково знайдете шляхи вирішення проблеми і виходу на новий рівень себе, бізнесу.