Блог

Бізнес-тренер психолог Наталія Кравченко

Бізнес-тренер психолог Наталя Кравченко – помічник для підприємців. Це людина, яка просто любить світ, людей і все, що її оточує. Інформація, яку подає тренер, це не лекції і не оповідання про успішні бізнесменів усього світу. Це ретельно вивчені дані з точковим підходом, завдяки якому слухачі розуміють психолога і як вони можуть застосувати почуте. Головні завдання бізнес-тренера – робота з обмеженнями для вибору правильного шляху в перспективі. Психолог вчить бізнесменів думати альтернативами, створювати кращі умови для реалізації себе, команди та бачити перешкоди при реалізації своїх ідей.

На думку Наталії Кравченко, потрібно допомогти людині пізнати і подолати свої блоки, зрозуміти, де причини допущених помилок. Важливо, щоб слухач задумався і почав працювати над собою. Коли підприємець розуміє суть свого внутрішнього світу і бажань, він починає думати по-іншому. В результаті, подолання внутрішніх блоків проходить безперешкодно, у людини з’являються нові ідеї, завдяки яким він рухається вперед до поставленої мети.

Психолог дає зрозуміти, що у кожного своя місія і за них її ніхто не реалізує. Коли бізнес-тренер психолог Наталя Кравченко бачить, як ростуть її учні, вона радіє. Створений формат тренінгів розрахований на відкриту, довірливу атмосферу і усвідомлений підхід до вирішення своїх питань. Практичність і точність інструментів Наталії Кравченко допомагають донести інформацію просто і структуровано до учасників тренінгу. Слухати психолога не завжди приємно (коли говорять де ти не ідеальний) і зрозуміло. Її інформація відрізняється від нудних лекцій, з яких хочеться втекти. Розмова по справі, з викликом на зміни і індивідуальний підхід до кожного – головні відмінності від інших бізнес-тренінгів.

Бізнес-тренер психолог Наталя Кравченко допомагає вирішити питання підприємця і його компанії. Її лекції спонукають бізнесменів на рух і розвиток. Сприйняття життя і дрібних невдач для них проходять з розумінням що життя це марафон, а не забіг на коротку дистанцію. Психологічні методи дають можливість тренеру пропрацювати обмеження блоків, які звернулися до неї людей, зрозуміти справжню причину їх проблем. Разом вони створюють план подальшого розвитку бізнесу, після чого бізнесмени бачать нові кроки. Після відвідин таких заходів хочеться нарешті скинути свій якір, з’являється бажання рости, розвиватися і створювати надійну основу для успішного бізнесу.