Блог

Бізнес-тренер та психолог Наталія Кравченко – прибираємо блоки, що заважають бізнесу заробляти гроші

Є декілька сценарієві, за якими розвивається бізнес. Найбажаніший з них – постійне зростання, відсутність втрати ефективності. Але є ще реальність – зміни, застої, падіння, наявність та нерозуміння обмежень, що заважають бізнесу розвиватись та стабільно бути у ресурсі. Так, часто ці проблеми власники намагаються вирішити власними силами. Але, нажаль, найчастіше цього недостатньо, і приходиться шукати відповіді «на стороні» – у менторів, партнерів, у бізнес-тренерів. Але ось начитування лекцій, переказ як у кого було, примірка чужого досвіду на себе, навчання за стандартними правилами та підручниками не дають видатного результату. Покращення результату дає якісне опрацювання внутрішнього стану власника. Його дає виявлення причин існуючих проблем та пошук індивідуальних рішень. І все це разом з ключовими співробітниками компанії під управлінням бізнес-тренера психолога Наталії Кравченко.

З якими проблемами звертаються власники бізнесу?

До нас приходять з різними проблемами, і вирішити їх можна лише у довгостроковій перспективі. За 2 дні прес у тренажерному залі не накачаєш. Вигорання, відсутність результативних стратегічних рішень, креативності, наявність внутрішніх блоків, що заважають як власникам, так і ключовим працівникам бути у ресурсі, застої та падіння ефективності. І у кожної проблеми свій корінь. Відсутність особистої мотивації, нефункціональна модель управління, «розмитість» у розумінні реальної ситуації, у якій знаходиться компанія – зі всім цим працює бізнес-тренер і психолог Наталія Кравченко.

Також ми вирішуємо наступні питання керівників:

– Наявність сумнівів та невпевненість, які заважають стратегічним змінам.
– Відсутність точки опору у команді, що заважає вийти на новий рівень.
– Виявлення боків, що забирають енергію, сили.
– Моменти, коли «чогось не вистачає» для покращення своїх показників.
– Власні стратегії та напрацьована модель управління не дають бажаного результату.
– Відсутність відчуття задоволеності та задоволення від власної успішності.

У результаті – вирішення питань та успішне заробляння грошей

Задача бізнес-тренера та психолога Наталії Кравченко – прибрати обмеження, через які компанія чи власник бізнесу втрачає свою ресурсність та прибуток. У першу чергу, з чого починаємо працювати – виявляємо та розбираємо ваші цілі. Далі починаємо визначати та опрацьовувати внутрішні обмеження та блоки, через які нема підйому, формуємо стратегічні дії для розвитку як певної людини, так і команди. У результаті – підвищення ефективності, прибирання установок та помилок, що заважають йти до мети, покращення якості роботи та отримання потрібної швидкості.